Administrasjon

Alsaker Fjordbruk sin administrasjon ligg på Onarheim, i Tysnes kommune i Sunnhordland.
27 tilsette dekker områda økonomi, rekneskap, løn, kvalitetssikring, produksjonsstyring, personal, teknisk mv.

Administrasjon kontaktliste

NavnAdresseTelefonMobilEpost
Alsaker Fjordbruk AS
org. nr. : 979 494 009
Flakkavågsvegen 12 ,
5694 Onarheim
+47 53 43 01 00alsaker@fjordbruk.no
Alsaker Gerhard MeidellAdm. dir.+47 53 43 01 10+47 90 10 50 00gerhard.alsaker@fjordbruk.no
Bokn ØyvindDriftskoordinator Rogaland+47 99 21 01 93oyvind.bokn@fjordbruk.no
Brandvik Ruth KongsvikSalgskonsulent+47 53 43 01 27+47 99 21 01 27ruth.kongsvik@fjordbruk.no
Brekke ØysteinDriftssjef Fjelberg/Sunnhordland+47 53 43 01 88 +47 99 21 01 80 oystein.brekke@fjordbruk.no
Eggøy AnnetteKontormedarbeidar+47 53 43 01 35annette.eggoy@fjordbruk.no
Hope ØyvindIKT Leiar+47 53 43 01 16+47 99 21 01 16oyvind.hope@fjordbruk.no
Jacobsen RinoSalgssjef+47 53 43 01 33+47 99 21 01 33rino.jacobsen@fjordbruk.no
Jenssen EndreSalgssjef Smolt+47 53 43 01 15 +47 99 21 01 15 endre.jenssen@fjordbruk.no
Leite ThomasIT-Konsulent+47 53 43 01 34+47 99 21 01 34thomas.leite@fjordbruk.no
Lie Signy AlværFørstedame+47 53 43 01 13+47 99 21 01 13signy.lie@fjordbruk.no
Lien IngebjørgProduksjons- og FoU-koordinator+47 53 43 01 22+47 99 21 01 22ingebjorg.lien@fjordbruk.no
Lillesund KariFiskeveterinær+47 53 43 01 19+47 99 21 01 19kari.lillesund@fjordbruk.no
Magnussen ElsaKontormedarbeidar+47 53 43 01 14kari.lillesund@fjordbruk.no
Malkenes Bjørn ToreDriftssjef Tysnes+47 53 43 01 25 +47 99 21 01 25bjorn.tore.malkenes@fjordbruk.no
Mallinson PeterRensefiskkoordinator+47 53 43 01 23+47 99 21 01 23peter.mallinson@fjordbruk.no
Nesse HelgeØkonomidirektør+47 53 43 01 08+47 99 21 01 08helge.nesse@fjordbruk.no
Pettersen Helga IrenePersonalkonsulent+47 53 43 01 05 +47 99 21 01 05helga.irene.pettersen@fjordbruk.no
Rykkje IvarProsjektsjef+47 53 43 01 17+47 99 21 01 17ivar.rykkje@fjordbruk.no
Råsberg Kristian
Samfunnskontakt+47 53 43 01 09+47 99 21 01 09kristian.rasberg@fjordbruk.no
Rønning Beate Kildal
Økonomikonsulent+47 53 43 01 02+47 99 21 01 02beate.ronning@fjordbruk.no
Røssland Heidi
Servicekoordinator+47 53 43 01 18+47 99 21 01 18heidi.rossland@fjordbruk.no
Solheim Magnar
Prosjektingeniør+47 53 43 01 21
+47 99 21 01 21
magnar.solheim@fjordbruk.no
Storetvedt Ingrid
Kontormedarbeidar+47 53 43 01 24 ingrid.storetvedt@fjordbruk.no
Vermedal Lena
Kvalitetsleiar+47 53 43 01 03 +47 99 21 01 03 lena.vermedal@fjordbruk.no
Vik Frode
Produksjonskonsulent+47 53 43 01 20 +47 99 21 01 20 frode.vik@fjordbruk.no
Vik Hans Helge
Driftsdirektør+47 53 43 01 06 +47 99 21 01 06 hans.helge.vik@fjordbruk.no
Aasheim Bente Sandvik
Rekneskapskonsulent+47 53 43 01 04 bente.aasheim@fjordbruk.no