Tysnes Fjordbruk

Postadresse.:
Driftssjef.:
Epost.:

Flakkavågsvegen 12, 5694 Onarheim
Bjørn Tore Malkenes
bjorn.tore.malkenes@fjordbruk.no
Mob.: +47 99 21 01 25

 

Tysnes Fjordbruk AS
Postadresse:
Tlf.:
Lokalitetsansvarleg.:
Epost.:
Epost lokalitetsansvarleg.:

lok. Flornes
Flakkavågsvegen 12, 5694 Onarheim
+47 99 21 01 44
John Tye
flornes@fjordbruk.no
john.tye@fjordbruk.no

Tysnes Fjordbruk AS, lokalitet Flornes

Tysnes Fjordbruk AS
Postadresse:
Tlf.:
Lokalitetsansvarleg.:
Epost.:
Epost lokalitetsansvarleg.:

lok. Onarøy
Flakkavågsvegen 12, 5694 Onarheim
+47 99 20 98 84
Anders Magnussen
onaroy@fjordbruk.no
anders.magnussen@fjordbruk.no

Tysnes Fjordbruk AS, lokalitet Ønarøy

Tysnes Fjordbruk AS
Postadresse:
Tlf.:
Lokalitetsansvarleg.:
Epost.:
Epost lokalitetsansvarleg.:

lok. Skorpo
Flakkavågsvegen 12, 5694 Onarheim
+47 99 21 01 48
Yngve Øvretveit
skorpo@fjordbruk.no
yngve.ovretveit@fjordbruk.no

Tysnes Fjordbruk AS, lokalitet Skorpo

Tysnes Fjordbruk AS
Postadresse:
Tlf.:
Lokalitetsansvarleg.:
Epost.:
Epost lokalitetsansvarleg.:

lok. Ystanes
Flakkavågsvegen 12, 5694 Onarheim
+47 99 20 98 78
Frode Eik
ystanes@fjordbruk.no
frode.eik@fjordbruk.no

Tysnes Fjordbruk AS, avdeling Ystanes

Tysnes Fjordbruk AS
Postadresse:
Tlf.:
Lokalitetsansvarleg.:
Epost.:
Epost lokalitetsansvarleg.:

lok. Lindarholmen
Flakkavågsvegen 12, 5694 Onarheim
+47 41 00 20 05
Roy Inge Korsnes
lindarholmen@fjordbruk.no
roy.inge.korsnes@fjordbruk.no

Tysnes Fjordbruk AS, lokalitet Lindarholmen
+ Flornes

Tysnes Fjordbruk AS
Postadresse:
Tlf.:
Lokalitetsansvarleg.:
Epost.:
Epost lokalitetsansvarleg.:

lok. Flornes
Flakkavågsvegen 12, 5694 Onarheim
+47 99 21 01 44
John Tye
flornes@fjordbruk.no
john.tye@fjordbruk.no

Tysnes Fjordbruk AS, lokalitet Flornes
+ Onarøy

Tysnes Fjordbruk AS
Postadresse:
Tlf.:
Lokalitetsansvarleg.:
Epost.:
Epost lokalitetsansvarleg.:

lok. Onarøy
Flakkavågsvegen 12, 5694 Onarheim
+47 99 20 98 84
Anders Magnussen
onaroy@fjordbruk.no
anders.magnussen@fjordbruk.no

Tysnes Fjordbruk AS, lokalitet Ønarøy
+ Skorpo

Tysnes Fjordbruk AS
Postadresse:
Tlf.:
Lokalitetsansvarleg.:
Epost.:
Epost lokalitetsansvarleg.:

lok. Skorpo
Flakkavågsvegen 12, 5694 Onarheim
+47 99 21 01 48
Yngve Øvretveit
skorpo@fjordbruk.no
yngve.ovretveit@fjordbruk.no

Tysnes Fjordbruk AS, lokalitet Skorpo
+ Ystanes

Tysnes Fjordbruk AS
Postadresse:
Tlf.:
Lokalitetsansvarleg.:
Epost.:
Epost lokalitetsansvarleg.:

lok. Ystanes
Flakkavågsvegen 12, 5694 Onarheim
+47 99 20 98 78
Frode Eik
ystanes@fjordbruk.no
frode.eik@fjordbruk.no

Tysnes Fjordbruk AS, avdeling Ystanes
+ Lindarholmen

Tysnes Fjordbruk AS
Postadresse:
Tlf.:
Lokalitetsansvarleg.:
Epost.:
Epost lokalitetsansvarleg.:

lok. Lindarholmen
Flakkavågsvegen 12, 5694 Onarheim
+47 41 00 20 05
Roy Inge Korsnes
lindarholmen@fjordbruk.no
roy.inge.korsnes@fjordbruk.no

Tysnes Fjordbruk AS, lokalitet Lindarholmen